Hakkımızda

Biz Kimiz

Teska 2005 yılında Adana’da küçük bir atölyede üretim hayatına başlamıştır. Hedeflemiş olduğu yenilikçi firma vizyonu ile üretim hattını büyüterek dünya çapında bir marka olmak için 2012 yılında Şirket Merkezini İstanbul’a taşımıştır.

İstanbul İkitelli’de 3.000 m² ve Adana’da bulunan 1.500 m² kapalı alandaki modern fabrikalarında standart ürün üretmek yerine alışılagelmişin dışında, yenilikçi, öncü, ileri teknoloji, kullanımı ve montajı kolay ürünler üreterek daima kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam etmektedir.

Firmamız bugüne gelene kadar sektörde birçok patentli ve kaliteli ürün üretimiyle kendine yer bulmuştur. Son yıllarda geliştirdiği ürün dizaynı ve teknolojisi ile tamamen kendi üretimi olan ürünlerle sektöre ivme ve yeni bir bakış açısı kazandırmıştır. Bu ürünleri yurt dışına da pazarlayan firmamız bu konuda Türkiye’nin yüzü olma yolundadır.

Teska, misyon ve vizyonu doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirerek, çalışanların etkin ve verimli olabilmesini ve bu doğrultuda uyumlu bir iş ortamı oluşturulmasını sağlamaktır. Bu anlayışla Teska, güncel ve insan odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları ile eğitime, gelişime açık, motivasyonu ve kurum aidiyeti yüksek çalışanlara sahip olma ilkesini benimsemiştir. Devamı

Biz Kimiz

Banyo Grubu

Teska termostatik duş kolonları ve banyo bataryalarının yüksek teknolojisi en uygun püskürtme işlemiyle vücut üzerinde eşit ve geniş bir kaplama sağlayarak sakin bir yağmur hissi verir.

Banyonuz için en uygun modeli seçin

Lavabo Grubu

Teska ankastre lavabo bataryalarının yatay paneli ile birlikte sıçramayı engelleyen hava karıştırıcılı akış sistemi ve clear cam ayna özelliği vardır. Özel perlatör ve çıkış uçları sayesinde %50’lere varan su tasarrufu sağlar.

Teska taharetmatik ürünlerini Pulito, Touch, Elsa, Alia ve Ares serisi oluşturuyor. Siyah, beyaz, altın ve krom renk seçeneği bulundurması banyonuza uygun bir tercih yapma imkanı sunuyor.

Bizden Haberler

Web sayfamız yeni arayüzü ile yayında

Web sayfamız yeni arayüzü ile yayında

Teska, yıllardır değişmeyen ilkeleri ile kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor. Değişim ve yenilenmenin... Devamı

UNICERA 2020 Fuarına Katıldık.

UNICERA 2020 Fuarına Katıldık

Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak ve Yapı sektörünün lider ve ihracatçı markalarının buluştuğu Türkiye’nin... Devamı

Teska