Hakkımızda

Teska - Banyonuzda Fark Yaratır

Teska 2005 yılında Adana’da küçük bir atölyede üretim hayatına başlamıştır. Hedeflemiş olduğu yenilikçi firma vizyonu ile üretim hattını büyüterek dünya çapında bir marka olmak için 2012 yılında Şirket Merkezini İstanbul’a taşımıştır.

İstanbul İkitelli’de 3.000 m² ve Adana’da bulunan 1.500 m² kapalı alandaki modern fabrikalarında standart ürün üretmek yerine alışılagelmişin dışında, yenilikçi, öncü, ileri teknoloji, kullanımı ve montajı kolay ürünler üreterek daima kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam etmektedir.

Firmamız bugüne gelene kadar sektörde birçok patentli ve kaliteli ürün üretimiyle kendine yer bulmuştur. Son yıllarda geliştirdiği ürün dizaynı ve teknolojisi ile tamamen kendi üretimi olan ürünlerle sektöre ivme ve yeni bir bakış açısı kazandırmıştır. Bu ürünleri yurt dışına da pazarlayan firmamız bu konuda Türkiye’nin yüzü olma yolundadır.

Teska, misyon ve vizyonu doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirerek, çalışanların etkin ve verimli olabilmesini ve bu doğrultuda uyumlu bir iş ortamı oluşturulmasını sağlamaktır.

Bu anlayışla Teska, güncel ve insan odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları ile eğitime, gelişime açık, motivasyonu ve kurum aidiyeti yüksek çalışanlara sahip olma ilkesini benimsemiştir.

Neden Teska

Gelişmiş Teknoloji


. İleri teknoloji Kaplama
. Termostatik Bataryalar
. Kolay Kurulum (Quick Assembly)
. Yüksek Kalite
. Düşük Maliyet
. Hızlı Montaj
. 50.000 Basıma Dayanımlı Tuş Fonksiyonu

Çevreye Duyarlılık


Birinci Kalite Kalibre Malzeme
. Avrupa Standartlarında Robotik Kaplama
. Yüksek Kaliteli Avrupa Özel Tasarruflu Kartuş

Çevreye Duyarlılık


. Sıçramayı Önleyen Perlatör
. Gizli Perlatör
. Yükseklik Ayarlı Teleskopik Duş Borusu (304 kalite)
. 180° Döner Tepe Duşu Mafsalı
. Tuşlu Fonksiyon Kullanımı
. Temperli Avrupa Ekstra Clear Çizilmez Cam
. Leke Tutmayan Cam Ayna
. Gövde ve Boy Ayar Sistemi
. Quick Clean Kolay Temizlenebilir

Teska- Ekip
Teska- Ekip
Teska- Ekip